מתנה לאדם מבוגר

הסבים שלנו, ההורים, הדודים, האחים ולבסוף גם אנחנו.. כולנו בסוף מתבגרים. חשוב לזכור את אלו שהיו לצידנו מאז ומתמיד, בייחוד אחרי שהשנים עוברות. “כבד את אביך ואת אמך”, בתוך הפתגם הידוע הזה אפשר להכניס גם את שאר בני המשפחה שהולכים ומתבגרים בחלוף השנים. יום הולדת שהולך ומתקרב? יום נישואים של ההורים? חג? או סתם בא לך לפנק את בני המשפחה שגידלו אותך. האם ידעת שישנם מתנות לקשישים? כאלה שנועדו לשמח ובו זמנית גם לדאוג לשלומם ולעזור להם במצבים מסויימים?

מתנה לקשיש? איך בדיוק זה ישמש אותם?

למשל שעון דיגיטלי יהודי עם ימי השבוע שמתאים לחולי אלצייהמר ודמנציה (עם אפשרות לרשום בכל שפה שהיא: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ערבית ועוד…), למסרותיים יש אפשרות של שעון דיגיטלי מראה גם תאריך עברי שמתאים לשומרי שבת (מציג כניסת שבת או חג ויציאת הכוכבים), שעון עם מידע יומי שמציג את פרשת השבוע דף יומי ומד טמפרטורה, שלט שניתן לשלב בו זמני תפילות של בית כנסת שסופר של ימי העומר באופן אוטומטי ומתעדכן באופן אוטומטי ועוד שלל אפשרויות שילוט דיגיטלי שיהיה מותאם לחברי משפחתכם האהובה. באמצעות המוצרים שלנו, שמתעדכנים באופן אוטומטי תוכלו להנגיש למבוגרים אינפורמציה חשובה, מבלי שיצטרכו להתעסק עם המוצר ולדאוג לו. מתנה לאדם מבוגר היא דרך נהדרת להראות הערכה על כל הדברים שהעניקו לכם במהלך החיים ואכפתיות.  

מי אנחנו?

לד הארץ – שילוט דיגיטלי מכל הסוגים. פועלת בתחום המסכים עם וותק של שנים ומאה אחוז לקוחות מרוצים. אנו מוצאים פתרון לכל לקוח. אנו נעבוד במסגרת התקציב שלכם וביחד עם הניסיון שלנו נמליץ על המוצר שהכי מתאים לכם, הן מבחינת עלות והן מבחינת תועלת. אצלנו השירות הוא מעל הכל, מתן הדרכה מלאה על תפעול השלט וזמינות גבוהה במקרה של תקלה או כל שאלה שהיא. תחום המסכים הוא מגוון ורחב ולכן אנו ממליצים להכנס ולאתר שלנו, להכיר את המוצרים ואת המחירים. אצלנו שירות הוא במקום הראשון, לפני הכל.

הסתכלת באתר ולא מצאת את מתנה לאדם מבוגר שהייתה בראשך?

חייגו 074-708-71-75 או מלאו טופס ונחזור אליכם, ביחד ניצור את המתנה המושלמת.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם
דילוג לתוכן