מתנה למשרד

רובנו מבלים חלק נכבד מן היום שלנו בעבודה, זו המציאות שלנו. לכן יש חשיבות רבה שהמשרד שלנו יהיה נעים, מטופח וירגיש לנו כמו בית שני. כדי שנחוש בנעימים במהלך היום שלנו, יש מחוייבות לטפח את הנראות של המשרד. האנשים שנמצאים איתנו בעבודה, הם אנשים שאנו חולקים איתם את מרבית היום שלנו וגם הם חולקים אותו איתנו באופן דומה. אם בא לכם לפנק את חברכם לעבודה במתנה, או שיש באפשרותכם לבצע רכישה עבור המשרד כדי לשדרג אותו, חשבתם על שעון מתנה למשרד?

אילו סוגי שעונים יש ומה מיוחד בהם?

שעון הוא אביזר חובה בכל משרד, בית, חנות, חדר ישיבות, חדר המתנה וכד..  השעון לוקח חלק מהאנושות כבר משנת 1336, ונכון שכולנו עונדים שעון על היד והוא נמצא לנו בזמינות תמידית גם במכשיר הפלאפון שלנו. אך זה לא סותר את העובדה ששעון איכותי טוב, יכול לשדרג כל חדר. אצלנו תוכלו למצוא שעון קיר עם ימות השבוע בעברית ובאנגלית שיכול לכלול תאריך ואפילו את טמפרטורת החדר, שעון לתנאי חוץ שמופיעים בו מסרים חשובים, שעון יהודי עם מידע יומי שמציג את פרשת השבוע וזמני השבת, אפשר גם ללכת על פשוט מתנה למשרד שעון חול והאפשרויות ממשיכות… שעון מתנה למשרד היא דרך מצויינת לקשט את החדרים ולהוסיף אינפורמציה חשובה הרבה מעבר לשעה, כמו הערות רלוונטיות לפי תאריך, טמפרטורה, יום בשבוע, חדשות ועוד…

מי אנחנו?

נעים מאוד, לד הארץ – שילוט דיגיטלי מכל הסוגים. פועלת בתחום המסכים עם וותק של שנים ומאה אחוז לקוחות מרוצים. אנו מוצאים פתרון לכל לקוח. אנו נעבוד במסגרת התקציב שלכם וביחד עם הניסיון שלנו נמליץ על המוצר שהכי מתאים לכם, הן מבחינת עלות והן מבחינת תועלת. אצלנו השירות הוא מעל הכל, במקום הראשון. מתן הדרכה מלאה על תפעול השלט וזמינות גבוהה במקרה של תקלה או כל שאלה שהיא. תחום המסכים הוא מגוון ורחב ולכן אנו ממליצים להכנס ולאתר שלנו, להכיר את המוצרים ואת המחירים.

הצצת באתר ועדיין לא מצאת את מתנה למשרד שהייתה לך בראש?

חייגו 074-708-71-75 או מלאו טופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם
דילוג לתוכן