מתנות למשרד יום הולדת

אנחנו מבלים כל כך הרבה זמן בעבודה שלנו, בואו נודה שגם בעבודות הכי מגוונות יש רגעים שמרגישים מעט משעממים, שחוזרים על עצמם, ואין יותר כיף מיום הולדת לאחד העובדים במשרד! קצת לשבור את שגרת העבודה, איזו עוגה נחמדה וזמן גיבוש לכל החבר’ה מהמשרד. הקולגות שלנו הם האנשים שאנו מבלים איתם את מרבית היום שלנו, מה לא נפנק אותם במתנת יום הולדת מכל המשרד? חשוב להראות לאנשים שבחיים שלנו שהם חשובים ולפחות פעם אחת בשנה לפנק אותם במתנה שווה באיכות לא מתפשרת, כזו שגם תשמש את המשרד כולו, כי בסוף כולכם מבלים שם לא מעט שעות. מתלבטים אילו מתנות למשרד יום הולדת מקוריות ושימושיות ניתן לתת?

מתנות למשרד יום הולדת יכולות להיות…

שעון איכותי (אחד שמראה מעבר לשעה, כמו תאריך, תזכורות וטמפרטורת חדר), מסך לד להתקנות חוץ או פנים (לפי דרישת לקוח) ועוד הרבה אפשרויות של שילוט דיגיטלי (בעל יכולות רבות כמו: שליטה מלאה מהאפליקציה לשידור טקסט\תמונות\וידאו, שידור מרחוק דרך האינטרנט, מוגן ממים, שידור מידע בזמן אמת ועוד..)  כדי לקשט את חדרו של החוגג. שילוט דיגיטלי יכול להיות מתנה נפלאה לקולגה שחוגג יום הולדת, מתנה שתשדרג את חלל העבודה של הקולגה בעל היום הולדת וזו בעצם אחלה אמירה מהמשרד כולו, אוהבים אותך.

מי אנחנו בעצם ומה השירותים שאנו מציעים? 

לד הארץ – שילוט דיגיטלי מכל הסוגים. פועלת בתחום המסכים עם וותק של שנים ומאה אחוז לקוחות מרוצים. אנו מוצאים פתרון לכל לקוח. אנו נעבוד במסגרת התקציב שלכם וביחד עם הניסיון שלנו נמליץ על המוצר שהכי מתאים לכם, הן מבחינת עלות והן מבחינת תועלת. אצלנו השירות הוא מעל הכל, מתן הדרכה מלאה על תפעול השלט וזמינות גבוהה במקרה של תקלה או כל שאלה שהיא. תחום המסכים הוא מגוון ורחב ולכן אנו ממליצים להכנס ולאתר שלנו, להכיר את המוצרים ואת המחירים. אצלנו השירות הוא במקום הראשון, מעל הכל.  

הצצת באתר ועדיין לא מצאת את מתנות למשרד יום הולדת שחיפשתם?

חייגו 074-708-71-75 או מלאו טופס ונחזור אליכם. ביחד נוכל ליצור את המתנה המושלמת.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם
דילוג לתוכן