שעון לבריכה

רוצים להפוך את הבריכה שלכם ליותר אטרקטיבית? בין אם מדובר בבריכה פרטית וציבורית יש דרכה פשוטה ביותר בה ניתן להפוך את חווית הבילוי בבריכה ליותר כיפית ומזמינה. שעון לבריכה שיוצב במיקום ברור מעליה כך שניתן יהיה לראות אותו מכל מקום בבריכה יכול לסייע לרוחצים וגם לכם בעלי העסק. שעון בריכה מאפשר לרוחצים לדעת מה השעה מבלי להכניס טלפונים ושעוני יד יקרים אל תוך המים, באופן זה הם יוכלו להישאר בדיוק לפי הזמנים שהם תכננו. כמו כן, באופן זה יוכלו שחיינים שרוצים למדוד זמנים בשחייה לדעת מתי התחילו ומתי סיימו את המקצה מבלי לשחות עם סטופר או שעון עליהם.
בנוסף, השעון לבריכה מוצג על מסך לדים דיגיטלי מתקדם עליו ניתן להוסיף כל מידע שרק תרצו – טמפרטורת המים, תאריך ועוד. שעוני בריכה מתקדמים שכאלו תוכלו למצוא כאן אצלנו בלד הארץ במחירים הזולים בשוק.

שעון לבריכה – מושלם לעסק

שעון לבריכה הוא גם כלי פרסומי מצוין עבור בעל עסק הפעיל שירותים נוספים מסביב למתחם הבריכה. על השלט הדיגיטלי ניתן לפרסם מבצעים וחנויות סובבות ולמשוך את המבלים אליהן. כמו כן, בעל העסק יכול לפרסם גם חנויות חיצוניות שישלמו עבור הפרסום ובכך להרוויח עוד יותר. ניתן גם להשתמש בשלטי הלד הדיגיטליים להעביר מסרים לרוחצים – לפרסם אבדות ומציאות, להזכיר למרוח קרם הגנה ולשתות מים, לבקש לא לרוץ ולקפוץ ובהתאם לשלט שתקנו גם אפילו להקרין קטעי וידאו באיכות מדהימה עבור אירועים בבריכה. את השעון והלוח החכם ניתן לכוון במהירות ובפשטות ולשנות את הרשום. כמו כן, המסך יכול להתממשק אוטומטית למערכות חיצוניות ולהתעדכן לבדו במידע – התראות, מזג אוויר כדומה. כל תכונות אלו הופכות את השלט החכם לכלי יעיל ביותר וגם משתלם במיוחד.

לד הארץ – איכות בלתי מתפשרת

כל המוצרים שלנו נבנים על ידי מומחים בתחום ואנו מבטיחים שהם ימשיכו לפעול לאורך שנים רבות. שעונים לבריכות ולים מותאמים במיוחד להתמודד עם נזקי מים ומזג אוויר ואין חשש להשתמש בהם באוויר הפתוח. לד הארץ מובילה את תחום השלטים הדיגיטליים בארץ ופורצת גבולות בטכנולוגיה מתקדמת שטרם נראתה בישראל. בואו גם אתם והצטרפו למשפחת לקוחות מרוצים – משפחת לד הארץ מחכה לכם. 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם
דילוג לתוכן