שעון לחולי אלצהיימר

חולי אלצהיימר דורשים תשומת לב רבה במיוחד וככל שמחלה מחמירה כך אנו צריכים להשקיע יותר בטיפול. בעוד שתרופות יכולות לסייע לחולים רק עד רמה מסוימת, אנו בתור הקרובים של החולים באלצהיימר יכולים לסייע להם בדברים שתרופות לא יכולות לפתור. הסימפטום המרכזי של מחלת האלצהיימר הוא בלבול ואובדן זיכרון. אותו הבלבול יכול לגרום לחולים באלצהיימר לעשות דברים שאינם מתכוונים אליהם כמו לצאת מהבית לבצע פעולה שאין בה צורך, לקחת תרופות בזמנים לא נכונים ואף לפגוע בעצמם. לכן חשוב במיוחד לוודא שהחולים באלצהיימר יוכלו בקלות לקבל מידע ברור ונגיש שיעזור להם להבין את הסיטואציה בה הם נמצאים. לשם כך תכננו בחברת לד הארץ שעון לחולי אלצהיימר אשר יוכל להציג במפני מידע ברור ובגדול שלא ניתן לפספס.

שעון לחולי אלצהיימר – עזרה בכל דרך אפשרית

שעון לחולי אלצהיימר יכול להגיע בגדלים רבים בהתאם לצרכים שלכם. את הספרות הגדולות של השעון ניתן יהיה לקרוא בפשטות ובקלות גם מרחוק והצבתו במיקום המיטבי יאפשר לחולה לדעת מה השעה במיידי ולהבין את הסיטואציה בה הוא נמצא כעת. כמו כן, על לוח הלדים של השעון תועלו להוסיף כל פרט שתרצו שחולה האלצהיימר יהיה מודע עליו – מספר הטלפון שלכם ו/או מוקדי החירום, תאריך, מזג אוויר, תמונות ועוד. הכל על מנת לתת לחולה את כל המידע הנחוץ במצבי לחץ ובלבול. באופן זה נוכל למנוע מצבים לא נעימים ואף אסונות. לקוחות רבים שקנו שעון לחולי אלצהיימר מספרים כמה המוצר הצליח לשפר את חייהם.

לד הארץ – המובילים בארץ במסכי לד

חברת לד הארץ פועלת מזה שנים רבות ביצור והתאמת מסכי לד למגוון רחב של שימושים – החל בשעונים ולוחות זמנים לבתים פרטיים ועסקים ועד מסכי ענק לאירועים וירידים. אל המסכים שלנו ניתן להתממשק מרחוק, לשנות ולעדכן את הכתוב גם מבלי להתחבר אל המסך ישירות. באופן זה תוכלו לבצע שינויים במיידי וגם להעביר מסרים לאנשים מרוחקים – שימושי במיוחד לחולי אלצהיימר: תזכורת לקחת תרופה, להתלבש חם או מסר שלא לצאת מהבית. אנו בלד הארץ מבטיחים לכם איכות מעולה והצעות משתלמות במיוחד. כמו כן, בקניית מסך אנו נדאג להדריך אתכם באופן אישי על תפעולו עד שתדעו כיצד לתפעלו בכוחות עצמכם.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם
דילוג לתוכן