שעון לים

כשאנו נמצאים בים יש חשיבות רבה לדעת מה השעה וחשוב גם לקבל מידע לגבי מצב הים מן המציל. שעות העבודה של המציל בחופים מוכרזים עשוי להשתנות ולכן חשוב להיות ערניים מתי ניתן להיכנס למים ועד מתי אפשר להישאר. בעזרת שילוט דיגיטלי שיוצב על עמוד גבוה או על סוכת המציל ניתן יהיה לראות בכל רחבי החוף את השעה והמסרים מן המציל ולהתנהג בהתאם. שעון לסוכת מציל צריך להיות גדול וברור ולכן שימוש בלוחות לדים בוהקים שיכולים להגיע לגדלים גדולים במיוחד הוא הכרחי.

שעון לים – מציל חיים

ניתן לקבוע בוודאות שהעברת מסרים על ידי המציל אל הרוחצים יכולה להציל חיים. כאשר אנו רוחצים במים אנו יכולים להתקשות לשמוע את המציל במגפון או להיות מודעים בעצמנו למתרחש. שעון לים שיציג את השעה יידע את הרוחצים שהמציל כבר איננו עובד עוד היום ולכן יש לצאת מן המים במיידי על מנת לא לקחת סיכון מיותר. כמו כן, המציל יכול להעביר מסרים לגבי מצב המים (דגל שחור) ועל המצאות מדוזות על ידי כתיבת מסר מילולי בגדול ובברור על גבי השלט הדיגיטלי של השעון לים. שעון לסוכת מציל יכול להתעדכן במיידי על ידי המציל בהתאם לסיטואציה הנוכחית מבלי לבזבז זמן – שינוי הכתוב על השלטים הדיגיטליים היא פעולה פשוטה במיוחד שלא מצריכה חיבור עם כבלים ללוח.

לד הארץ – מסכי הלד המתקדמים בארץ

לד הארץ היא מן החברות הגדולות בארץ בתחום מסכי הלד והשלטים הדיגיטליים והיא מציע פתרונות שילוט חכם לשלל מטרות. בשלטי הלד שלנו עושים שימוש פרסומי בחנויות וקניונים, לאירועים והקרנות וכן לשימוש פרטי – השעונים הדיגיטליים שלנו נמצאים בבתיהם של זקנים רבים הסובלים מדמנציה ולקויות ראיה ומאפשרים להם לקרוא ביתר קלות את השעה והמיקום שלהם ולמנוע בלבול.
כל מי שיקנה מאיתנו מסכי לד יזכה לקבל שירות מצוות מקצועי ומוכשר שביצע מאות התקנות ברחבי הארץ. ניתן להזמין ישירות דרך האתר באמצעות תשלום מאובטח עם טכנולוגית הצפנה מתקדמת. מזמינים אתכם להמשיך ולגלוש כאן באתר לראות את המוצרים הרבים שאנו מציעים ואנחנו בטוחים שיחד נוכל למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. לד הארץ – מסכי לד ושילוט דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם
דילוג לתוכן