שעון לתנאי חוץ

יש מספר מקומות בהם חשוב להדגיש עבור הנוכחים מה השעה כעת ולהעביר להם מסרים חשובים. מקומות כאלו לדוגמה הם פארקים, כניסה לשמורות טבע, חופי רחצה ובריכות, אולמות ספורט, גני שעשועים ומתחמי בילוי ועוד. במרבית מקומות אלו יש זמני פתיחה וסגירה שחשוב ביותר הציבור יהיה מודע להם – מסלול טיול שלוקח מספר שעות לא יכול לאפשר למבקרים להתחילו זמן קצר לפני רדת החשיכה ולכן על האחראים לוודא שהמבקרים מודעים שכעת כבר שעה מאוחרת והכניסה תהיה באחריותם, כנ”ל לחופי רחצה מוכרזים בהם המציל מספיק לעבוד לקראת הערב. שעון לתנאי חוץ יהיה שימושי במיוחד למצבים אלו וניתן להציבו על סוכות מציל, שלטי מידע והכוונה ובשערי בתי עסק. שעון לתנאי חוץ יכול לעבוד גם במזג אוויר סוער וגשום וגם בחום ושרב קיצוני. שלטי הלד עליהם מוצגים השעונים וחברת לד הארץ מספקת הינם עשויים מחומרי גלם איכותיים שמחזיקים מעמד במצבי קיצון ולזמן עבודה ארוך במיוחד.

שעון לתנאי חוץ – מסר ברור לכולם

מכיוון שחשוב שיוכלו לראות את השעון מרחוק ולקבל את המסרים מכל מקום מבלי להציב לוחות בכל פינה באתר, על השעון להיות גדול וברור. הלוחות של לד הארץ באים במספר גדלים שאפשר להתאים אישית על פי צורך. בלוחות הלדים ניתן להציג מלבד את השעה גם מסרים נוספים כמו שעות פתיחה וסגירה, טמפרטורה, דרישות כניסה, עלויות ועוד. כל המידע יכול להתעדכן אוטומטית על ידי מערכת ממוחשבת וכן על ידי התממשקות מרחוק. מדובר בפעולה פשוטה ביותר שתלמדו תוך מספר דקות כיצד לבצע. כאן באתר תוכלו להתרשם מהמוצרים השונים וממחירם המשתלם וכן אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו בכל סוגיה. ישנם מסכים עם רזולוציות שונות שיכולות להתאים יותר ופחות לשימושים השונים ואנו כאן בשביל לעזור לכם.

לד הארץ – המובילים בארץ בשילוט לד דיגיטלי

לד הארץ פועלת מזה שנים ומספקת מסכי לד דיגיטליים לחברות ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ. אנו מעסיקים צוות מקצועי שזמין תמיד לשאלות ואנו מתחייבים לבצע התקנה איכותית שתחזיק מעמד לאורך שנים. ניתן גם לשכור מאיתנו שלטי לד לאירועים – הצגת תמונות וסרטונים על גבי מסכי ענק בחתונות וימי הולדת. אנו נדאג להביא אליכם את המסך ולהתקינו ולאסוף אותו בסיום כך שלא תצטרכו להתעסק עם דברים נוספים ביום החשוב שלכם.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם
דילוג לתוכן