שילוט דיגיטלי / אלקטרוני

פרסום בשלטים דיגיטליים הפך להיות חלק בלתי נפרד משיטות הפרסום המודרניות וניתן למצוא היום בכל קניון ובכל רחוב של חנויות, שילוט דיגיטלי ואלקטרוני מתקדם המפרסם מוצרים, שירותים ומעביר מידע חיוני לקהל יעד. את השילוט הדיגיטלי אפשר למצוא במגוון דגמים, משלטים קטנים לחנות ועד שלטי חוצות ענקיים. בנוסף, ניתן למצוא שלטים אלקטרוניים ניידים המחוברים לרכב עם במה המספקים אפשרות להפקת הופעות בצורה מהירה ויעילה ביותר.

שילוט דיגיטלי לעסקים וחברות

כל עסק או חברה רוצים שיהיה להם פרסום כמה שיותר גדול ובולט! בערים הגדולות בעולם כמו ניו יורק, טוקיו ושנחאי ניתן לראות את השילוט האלקטרוני בכל מקום ובכל פינה. השילוט האלקטרוני בערים הגדולות בעולם משמש לפרסום מוצרי אופנה, חנויות אוכל, סופר מרקטים, חנויות תכשיטים ולמעשה כל עסק וכל מוצר שרק תרצו! בשנים האחרונות השילוט הדיגיטלי על מסכים גדולים החל להיכנס גם לישראל וניתן לראות אותו כיום בקניונים ובחנויות בכל רחבי הארץ. 

היתרון העצום בפרסום בשלטים אלקטרוניים בא לידי ביטוי בהפעלה שלו 24/7! גם כשהחנויות סגורות השילוט פועל כל הזמן ומספק פרסום יעיל ביותר לכל לקוח פוטנציאלי שעובר ליד השלט.

שילוט אלקטרוני מותאם לבתי כנסת

מלבד בתי עסק וחברות, גם בתי כנסת משתמשים במסכים אלקטרוניים באופן יעיל ביותר. השלטים האלקטרוניים של בתי כנסת ממוקמים מחוץ למבנה ובתוך המבנה והם מורים על השעה, התאריך העברי וכניסה ויציאה של שבתות וחגים ביהדות. את השלטים הדיגיטליים ניתן לקנות מחברה ישראלית המייבאת את השלטים לישראל או לשכור אותם מהחברה לזמן מוגדר מראש.

הזמנת שלטים דיגיטליים מקצועיים

אם אתם מעוניינים להזמין שלטים דיגיטליים לבית העסק שלכם או להתקנה בבית כנסת או בכל מבנה אחר, חברת “לד הארץ” היא הכתובת שלכם! חברת “לד הארץ” היא החברה המובילה כיום בישראל בתחום הייבוא והשיווק של שלטי לדים לעסקים ובתחום השילוט האלקטרוני לבתי כנסת וארגונים. צוות חברת “לד הארץ” כולל מומחים בתחום השילוט לפרסום המייבא את השלטים האלקטרוניים הטובים ביותר לישראל!

שילוט דיגיטלי ואלקטרוני של חברת “לד הארץ”

חברת “לד הארץ” מזמינה אתכם לבחור את השלטים המתאימים לכם ביותר מהקטלוג המקצועי באתר ולבצע הזמנה און ליין עם משלוח עד הבית! בנוסף, תוכלו לשכור שלטים מכל סוג לתקופה מוגדרת ולהינות ממחיר משתלם במיוחד!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

חייגו 074-708-71-75 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

שילוט דיגיטלי / אלקטרוני

קרא עוד >

מסכי חוצות / פרסום חוצות

קרא עוד >

מסכי לד

קרא עוד >
דילוג לתוכן